Čas na serveru 12:41:05

Johannes Uhlig
Idyla u pramene

Id: 73101

Idyla u pramene

  •  / Idyla u pramene / Johannes Uhlig

olej/plátno, rozměr 107 x 40 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, otluky na rámu

zobrazeno: 1691x

Vyvolávací cena:

7 000