Čas na serveru 22:44:24

John Syer
Pod jezem

Id: 97209

Pod jezem

  •  / Pod jezem / John Syer
  •  / Pod jezem / John Syer
  •  / Pod jezem / John Syer
  •  / Pod jezem / John Syer

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1878, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1916x

Vyvolávací cena:

11 500