Čas na serveru 02:57:27

Jorge Martinez Miranda
Katedrála

Id: 115115

Katedrála

  •  / Katedrála / Jorge Martinez Miranda

akvarel/papír, rozměr 53 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 845x

Vyvolávací cena:

1 600