Čas na serveru 09:27:55

Josef Istler
Abstrakce v modré

Id: 41003

Abstrakce v modré

  •  / Abstrakce v modré / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2653x

Vyvolávací cena:

9 500