Čas na serveru 15:34:17

Josef Istler
Abstraktní strom

Id: 10504

Abstraktní strom

  •  / Abstraktní strom / Josef  Istler

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 58 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, zaskleno, autorsky rámováno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:
9 500

21 100