Čas na serveru 13:49:27

Josef Istler
Akt

Id: 132903

Akt

  •  / Akt / Josef  Istler
  •  / Akt / Josef  Istler
  •  / Akt / Josef  Istler

tužka/papír, rozměr ve výřezu 35 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3291x

Vyvolávací cena:
1 200

8 800