Čas na serveru 18:11:52

Josef Istler
Dáma

Id: 1384

Dáma

  •  / Dáma / Josef  Istler
  •  / Dáma / Josef  Istler
  •  / Dáma / Josef  Istler

strukturální malba/sololit, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, 70. léta 20. století, původem z rodiny autora, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2245x

Vyvolávací cena:

30 000