Čas na serveru 12:21:03

Josef Istler
Horizont

Id: 1894

Horizont

  •  / Horizont / Josef  Istler
  •  / Horizont / Josef  Istler
  •  / Horizont / Josef  Istler
  •  / Horizont / Josef  Istler

litografie/papír, č. 25/25, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2497x

Vyvolávací cena:
1 200

3 400