Čas na serveru 03:53:35

Josef Istler
Franz Kafka

Id: 491333

Franz Kafka

  •  / Franz Kafka / Josef  Istler

barevný lept/papír, rozměr listu 71 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotiskové razítko Lyra Pragensis

zobrazeno: 674x

Vyvolávací cena:

5 600