Čas na serveru 20:30:01

Josef Istler
Hlava

Id: 661

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

litografie/papír, rozměr 67 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, č. 5/7, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2958x

Vyvolávací cena:
3 200

9 000