Čas na serveru 15:25:18

Josef Istler
Hlava

Id: 183019

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 342x

Vyvolávací cena:
500

700