Čas na serveru 21:44:45

Josef Istler
Hlava

Id: 193653

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

malba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2856x

Vyvolávací cena:
1 800

2 200