Čas na serveru 18:44:20

Josef Istler
Hlava

Id: 193657

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

nátisk/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2864x

Vyvolávací cena:
300

800