Čas na serveru 02:13:11

Josef Istler
Hlava

Id: 195104

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr cca 60 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3725x

Vyvolávací cena:

21 000