Čas na serveru 01:25:27

Josef Istler
Hlava

Id: 196102

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 542x

Vyvolávací cena:
3 800

7 000