Čas na serveru 00:37:20

Josef Istler
Hlava

Id: 270005

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

malba/lepenka, rozměr 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3297x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 54