Čas na serveru 08:03:02

Josef Istler
Hlava

Id: 330402

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

malba/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2238x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 19