Čas na serveru 09:57:27

Josef Istler
Hlava

Id: 388003

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2304x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 105