Čas na serveru 11:50:01

Josef Istler
Hlava

Id: 414305

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 497x

Vyvolávací cena:

3 700