Čas na serveru 20:22:17

Josef Istler
Hlava

Id: 436701

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr 58 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 53