Čas na serveru 12:58:55

Josef Istler
Hlava

Id: 1505501

Hlava

  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler
  •  / Hlava / Josef  Istler

olej/lepenka, rozměr 49 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, původní dobové rámování, sklo volné v rámu

zobrazeno: 4073x

Vyvolávací cena:
9 500

11 000