Čas na serveru 09:54:44

Josef Istler
Hlava I.

Id: 190436

Hlava I.

  •  / Hlava I. / Josef  Istler
  •  / Hlava I. / Josef  Istler
  •  / Hlava I. / Josef  Istler

malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v boxu

zobrazeno: 310x

Vyvolávací cena:

3 400