Čas na serveru 18:43:54

Josef Istler
Hlava II.

Id: 190437

Hlava II.

  •  / Hlava II. / Josef  Istler
  •  / Hlava II. / Josef  Istler
  •  / Hlava II. / Josef  Istler

malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno v boxu

zobrazeno: 1109x

Vyvolávací cena:

2 300