Čas na serveru 17:24:38

Josef Istler
Kompozice

Id: 38702

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

7 000