Čas na serveru 09:03:31

Josef Istler
Kompozice

Id: 61603

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr 49,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2353x

Vyvolávací cena:

13 000