Čas na serveru 11:05:37

Josef Istler
Konvolut pěti kusů

Id: 290208

Konvolut pěti kusů

  •  / Konvolut pěti kusů / Josef  Istler

konvolut pěti kusů různých litografických technik na papíře, rozměry od 34,5 x 41,5 cm do 22 x 16 cm, značené, některé s věnováním, datované, číslované, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2148x

Vyvolávací cena:
1 200

29 000

Příhozy: 76