Čas na serveru 16:14:20

Josef Istler
Korál

Id: 460601

Korál

  •  / Korál / Josef  Istler
  •  / Korál / Josef  Istler
  •  / Korál / Josef  Istler

kombinovaná technika/monotyp/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 10 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 720x

Vyvolávací cena:

3 600