Čas na serveru 06:29:42

Josef Istler
Modrá hlava

Id: 202229

Modrá hlava

  •  / Modrá hlava / Josef  Istler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko, po

zobrazeno: 178x

Vyvolávací cena:

3 100

2019,09-1,02,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu