Čas na serveru 17:46:09

Josef Istler
Modrá hlava

Id: 202229

Modrá hlava

  •  / Modrá hlava / Josef  Istler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko, po

zobrazeno: 483x

Vyvolávací cena: