Čas na serveru 18:51:57

Josef Istler
Objekt

Id: 601

Objekt

  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler

kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

zobrazeno: 2698x

Vyvolávací cena:
9 500

43 000