Čas na serveru 23:56:30

Josef Istler
Objekt

Id: 362604

Objekt

  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler
  •  / Objekt / Josef  Istler

kombinovaná technika/asambláž/olej/dřevěná deska, rozměr 71 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno 1967, rámováno

zobrazeno: 1179x

Vyvolávací cena:
9 000

61 000