Čas na serveru 09:34:54

Josef Istler
Obraz

Id: 669

Obraz

  •  / Obraz / Josef  Istler
  •  / Obraz / Josef  Istler
  •  / Obraz / Josef  Istler
  •  / Obraz / Josef  Istler
  •  / Obraz / Josef  Istler

kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

zobrazeno: 3081x

Vyvolávací cena:
10 500

44 000