Čas na serveru 16:12:19

Josef Istler
P.F. 86

Id: 110506

P.F. 86

  •  / P.F. 86 / Josef  Istler
  •  / P.F. 86 / Josef  Istler
  •  / P.F. 86 / Josef  Istler
  •  / P.F. 86 / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1107x

Vyvolávací cena:

12 000