Čas na serveru 02:05:54

Josef Istler
Strom

Id: 20501

Strom

  •  / Strom / Josef  Istler
  •  / Strom / Josef  Istler

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno uprostřed vpravo, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2385x

Vyvolávací cena:

7 500