Čas na serveru 13:13:00

Josef Istler
Strom

Id: 20601

Strom

  •  / Strom / Josef  Istler
  •  / Strom / Josef  Istler
  •  / Strom / Josef  Istler

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 34 cm, signováno vlevo dole, paspartováno zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2861x

Vyvolávací cena:

11 500