Čas na serveru 14:44:42

Josef Istler
Strom

Id: 30511

Strom

  •  / Strom / Josef  Istler
  •  / Strom / Josef  Istler
  •  / Strom / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1983x

Vyvolávací cena:

5 100