Čas na serveru 15:35:31

Josef Istler
Vegetace

Id: 204239

Vegetace

  •  / Vegetace / Josef  Istler
  •  / Vegetace / Josef  Istler
  •  / Vegetace / Josef  Istler
  •  / Vegetace / Josef  Istler

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně štítek

zobrazeno: 1011x

Vyvolávací cena:
8 000

39 450