Čas na serveru 04:36:25

Josef Antonín Brousil
Krajina

Id: 343704

Krajina

  •  / Krajina / Josef Antonín Brousil

kombinobaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2054x

Vyvolávací cena:

6 600