Čas na serveru 21:07:16

Josef Antonín Brousil
Krajina

Id: 343704

Krajina

  •  / Krajina / Josef Antonín Brousil

kombinobaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 86x

Vyvolávací cena:

2 400

2022,02-1,21,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu