Čas na serveru 18:47:18

Josef Antonín Brousil
Podzimní nálada

Id: 78902

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Josef Antonín Brousil

olej/karton, rozměr 42 x 26,5 cm, nesignováno, původní rámování i stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1891x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 54