Čas na serveru 09:03:12

Josef Arnet
Jiřiny

Id: 191702

Jiřiny

  •  / Jiřiny / Josef Arnet
  •  / Jiřiny / Josef Arnet
  •  / Jiřiny / Josef Arnet

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 273x

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

2019,07-1,15,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu