Čas na serveru 07:29:46

Josef Arnet
Jiřiny

Id: 191702

Jiřiny

  •  / Jiřiny / Josef Arnet
  •  / Jiřiny / Josef Arnet
  •  / Jiřiny / Josef Arnet

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2603x

Vyvolávací cena:
2 800