Čas na serveru 07:08:58

Josef Arnošt Gause
Akt

Id: 55702

Akt

  •  / Akt / Josef Arnošt Gause
  •  / Akt / Josef Arnošt Gause
  •  / Akt / Josef Arnošt Gause

pálená hlína, celková výška 62 cm, signováno na podstavci, značeno číslem 19, lehce otřený povrch, původní stav

zobrazeno: 2499x

Vyvolávací cena:
1 800