Čas na serveru 10:04:28

Josef Axman
Klečící dívka

Id: 115845

Klečící dívka

  •  / Klečící dívka / Josef Axman

mramor, celková výška s podstavcem 19,5 cm, signováno na podstavci, datováno 45, původní stav

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:

8 000