Čas na serveru 00:30:40

Josef Bárta
Cesta krajinou

Id: 377102

Cesta krajinou

  •  / Cesta krajinou / Josef Bárta

olej/plátno, rozměr 56 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 5829x

Vyvolávací cena:

45 300

Příhozy: 62