Čas na serveru 00:09:27

Josef Bárta
Cesta letní krajinou

Id: 161401

Cesta letní krajinou

  •  / Cesta letní krajinou / Josef Bárta

olej/plátno, rozměr 57 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3022x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 56