Čas na serveru 12:30:04

Josef Bárta
Chalupy pod sněhem

Id: 174812

Chalupy pod sněhem

  •  / Chalupy pod sněhem / Josef Bárta

olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, zbytky signatury vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nový blindrám, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:

34 000