Čas na serveru 11:57:54

Josef Bárta
U rybníka

Id: 289902

U rybníka

  •  / U rybníka / Josef Bárta
  •  / U rybníka / Josef Bárta
  •  / U rybníka / Josef Bárta

olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1867x

Vyvolávací cena:

90 000

Příhozy: 105