Čas na serveru 15:04:12

Josef Bárta
Ve větru

Id: 7402

Ve větru

  •  / Ve větru / Josef Bárta
  •  / Ve větru / Josef Bárta

litografie/papír, rozměr tisku 39 x 43 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 2653x

Vyvolávací cena:

19.11.2015, 22:15:00

19.11.2015 22:11 2 500 Kč