Čas na serveru 10:45:38

Josef Bárta
Vesnický motiv

Id: 324701

Vesnický motiv

  •  / Vesnický motiv / Josef Bárta

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1785x

Vyvolávací cena:

40 500