Čas na serveru 06:07:50

Josef Bašek
Zamrzlá řeka

Id: 121014

Zamrzlá řeka

  •  / Zamrzlá řeka / Josef Bašek

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 58 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2026x

Vyvolávací cena:

12 500