Čas na serveru 09:19:08

Josef Baumann
Rivalové

Id: 62402

Rivalové

  •  / Rivalové / Josef Baumann
  •  / Rivalové / Josef Baumann
  •  / Rivalové / Josef Baumann

olej/karton, rozměr 19 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1500x

Vyvolávací cena:

18.1.2017, 19:51:00

14.1.2017 17:38 2 500 Kč