Čas na serveru 19:56:23

Josef Bekel
Portrét dívky

Id: 213305

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Josef Bekel

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr oválu viditelný 32,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list zažloutlý viz foto, poškozený rám, zaskleno

zobrazeno: 1124x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900